KRAGUJEVAČKI SPORT

KGSPORT.INFO

Ivančević: “Ovakve golove ni početnici ne primaju“

Posle ubedljivog poraza u Beogradu od Partizana, u 3. kolu Jelen Superlige, trener Radničkog Radmilo Ivančević rekao je da je njegov tim previše respektovao rivala.

“Partizan je dominirao svih 90 minuta i zasluženo pobedio. Moja ekipa je odigrala očajno utakmicu. Počeli smo dobro prvih 7-8 minuta, međutim posle jedne greške usledio je jedan stravičan pad u igri. Jednostavno, večeras je postojao samo jedan tim – Partizan. Primili smo i drugi gol i to je već bio kraj.

U drugom poluvremenu smo pokušali da odigramo bolje. Bilo je nekih detalja, solidnih, međutim ponovo su usledile greške. Golove koje smo primili ne primaju ni početnici. Jedno baš loše izdanje moje ekipe koje baš nisam očekivao, pogotovo posle utakmice protiv Napretka.

Po svemu sudeći imali smo preveliki respekt prema rivalu, ali šta je tu je. Moramo se okrenuti, ići dalje, spremiti se za sledeću utakmicu i pokušati da popravimo utisak pred svojim navijačlima“ – rekao je Ivančević.