Sreda, 13.03.2013.

20:19

Stanojeviću crveni, pobeda Pekinga

Fudbaleri Pekinga savladali su Hirošimu sa 2:1 u drugom kolu G grupe azijske Lige šampiona, a trener domaćina Aleksandar Stanojević zaradio je crveni karton.

Izvor: JT

Default images

Ekipi Pekinga to je bila prva pobeda u elitnom azijskom takmičenju posle tri godine.

Kineska ekipa povela je u 22. minutu pogotkom Ženga u 22. minutu, a izjednačio je Išihara u 76. minutu. Ipak, važnu pobedu Pekingu doneo je Pijao u 80. minutu.

Stanojević, bivši trener Partizana, a sada Pekinga, isključen je nekoliko minuta pre kraja utakmice.

Njegova ekipa trenutno deli prvo mesto na tabeli G grupe sa uzbekistanskim Bunijdkorom, a oba tima imaju po četiri boda.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.