Subota 23.04.2011.
18:01 >> 21:36h
Vestionline A

Bajern iščupao bod Ajntrahtu, poraz Dortmunda

Fudbaleri Ajntrahta i Bajerna igrali su bez pobednika 1:1 u meču 31. kola Bundeslige, čime je aktuelni šampion Nemačke pao na četvrtu poziciju prvenstvene tabele, dok je lider šampionata Borusija iz Dortmunda izgubila od imenjaka iz Menhengladbaha sa 1:0.

Siguran sa bele tačke u poslednjem minutu meča - Mario Gomez

Domaći u Ajntrahtu su poveli golom Oksa u 54. minutu, a jedan bod Bavarcima doneo je Mario Gomez u 89. minutu sa penala.

Bajern je sa jednim osvojenim bodom pao na četvrtu poziciju iza Hanovera, koji je u četvrtak nadigrao Frajburg rezultatom 3:1.

Neven Subotić ne može da veruje da je Borusija poražena od pretposlednjeg tima

Lider nemačkog prvenstva Borusija iz Dortmunda izgubila je u Menhengladbahu minimalnim rezultatom 1:0, a jedini pogodak na meču postigao je Idrisu u 25. minutu meča, čime je domaćin ostao u igri za opstanak.

Prvo mesto na tabeli i dalje drži Dortmund sa 69 bodova, dok je Leverkuzen drugi s 64 boda, nakon što je došao do pobede nad gostujućim Hofenhajom 2:1.

Kajzerslautern je u gostima savladao Šalke 1:0, a jedini gol na meču postigao je Lakić u 42. minutu.

Štutgart je pobedio Hamburger sa 3:0 pogocima Kakaua u šestom i 89. odnosno Gentnera u 79. minutu, dok je Verder u gostima pobedio Sent Pauli rezultatom 3:1.