Utorak, 15.02.2011.

19:32

Sloboda Sevojno izgubila od Dinama

Fudbaleri ekipe Sloboda Sevojno izgubili su u pripremnoj utakmici na Kipru od moskovskog Dinama sa 3:2.

Izvor: B92, Beta

Default images

Srpska ekipa povela je golom Ježija Polačeka u 2. minutu, a izjednačio je Fjodor Smolov u 23. minutu. Preokret Moskovljanima doneo je Kevin Kuranji dva minuta pre kraja prvog poluvremena.

Marko Pavićević je u 52. minutu postigao izjednačujući gol za Slobodu Sevojno, ali je pobedu Dinamu, svojim drugim pogotkom na utakmici, doneo Smolov u 54. minutu.

Prolećni deo Super lige Srbije počinje 27. februara, a Sloboda Sevojno dočekuje kulski Hajduk.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.