BODOVI OSTAJU U IVANJICI: Prolećni prvenac Javora

Srbija Danas
FK Javor
FK Javor / Izvor: MN Press

Meč 25. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Javor asu pred svojim navijačima savladali surdulički Radnik rezultatom 2:1 u meču 25. kola Superlige Srbije. Ovo imje prva pobeda od početka drugog dela sezone

SPEKTAKL U DOMAĆEM PRVENSTVU! Bivši igrač Zvezde dao DVA gola iz KORNERA, Voždovac u nadoknadi rastužio Pazarce (VIDEO)Luka Adžić

RAJ ZA MANIPULACIJE: UEFA promenila način žrebanjaUEFA

RAJ ZA MANIPULACIJE: UEFA promenila način žrebanja

(UZNEMIRUJUĆI SNIMAK) Reprezentativac pao tokom utakmice! Srce mu je stalo na sat vremenaAhmed Refat

Ivanjičani su poveli već u četvrtom minutu kada je Luka Gojković savladao golmana Stefana Ranđelovića na asistenciju Bubakarija Dukurea, a u 32. minutu Gojković je bio u ulozi asistenta, kada je Lazar Mićić povisio na 2:0.

Kapiten Radnika Mihajlo Oreščanin je vratio nadu Radniku evrogolom u 83. minutu. Pokušavali su gosti na očajnom (u normalnom svetu utakmica ne bi ni počela) terenu da dođu do izjednačenja, ali nisu smogli snage za to.