• Vranje
  • Vršac
  • Zrenjanin
  • Zvečan

VOJVODINA U FINIŠU DO PRVE PROLEĆNE POBEDE: Udovičić u prvom minutu presudio Čuki

08.03.2024. 20:36
Piše:
Srbija Danas
FK Vojvodina
FK Vojvodina / Izvor: MN Press

Konačno trijumf Lala.

Fudbaleri Mladosti iz Lučana savladali su Čukarički (1:0), dok je Vojvodina bila bolja od Voždovca (2:1) u mečevima 24. kola Mozzart bet Superlige.

SUPERLIGA SRBIJE: Gosti u oba meča slavili sa 1:0! Matić bolji od LalatovićaIgor Matić

SUPERLIGA SRBIJE: Gosti u oba meča slavili sa 1:0! Matić bolji od Lalatovića

SVE DILEME SU RAZREŠENE? Ovo je najverovatniji sastav Zvezde za Večiti derbiFK Crvena zvezda

SVE DILEME SU RAZREŠENE? Ovo je najverovatniji sastav Zvezde za Večiti derbi

(SASTAV) NAJBOLJE OD PARTIZANA: Duljaj napada Zvezdu sa teškom artiljerijom Igor Duljaj

(SASTAV) NAJBOLJE OD PARTIZANA: Duljaj napada Zvezdu sa teškom artiljerijom

Trenutak odluke u Lučanima desio se već u prvom minutu. Udovičić je bio strelac posle asistencije Varjačića. Mladost odlično igra ove sezone i trenutno su na visokom šestom mestu sa 36 bodova. Čukarički je dve pozicije i dva boda ispred tima iz zapadne Srbije.

Novosadska Vojvodina je uspela da upiše prvu pobedu u prolećnom delu šampionata. Bile su Lale nadomak novog poraza i to na svom terenu od Voždovca, ali je usledio preokret u drugom poluvremenu. Mateus Indio je poravnao rezultat u 83. minutu, da bi Jovanović u 96. minutu razgalio domaće navijače. Prednost gostima je doneo Flemings u 22. minutu iz penala.

Vojvodina je na osmom mestu, dok je Voždovac jedanaesti.