Subotica: Džudisti Spartaka na turniru u Segedinu

Džudo klub Spartak
SUBOTICA – Takmičari džudo kluba Spartak sa svojim mlađim takmičarima učestvovali su na međunarodnom turniru „Beton Kup 2024“ koji je održan u Segedinu.

Spartak nije nastupio u punom sastavu, ali odlični rezultati nisu izostali. Osvojili su čak 6 medalja od kojih tri zlatne. U konkurenciji poletaraca, Rajačic Dragan osvojio je zlatnu medalkju dok je Kokai Dorina bila treća. Uspešni su bili i mlađi pioniri, Luka Milić i Jovana Bogić osvojili su zlatne medalje a Relja Žagar je bio treći. U konkurenciji starijih pionira bronzanu medalju osvojila je Emilia Makai. Džudo klub Spartak i na ovaj turnir je vodio mlade džudiste koji su po prvi put nastupili na nekom takmičenju. Ekipu je predvodio trener Milan Bogić.

Preuzmite našu Android aplikaciju sa Google Play Store.