0
Evropske lige

NJUKASL I LUTON PRIREDILI SPEKTAKL: Na severu Engleske odigrana utakmica sezone PL (FOTO)

Objavljeno: 03.02.24 u 18:44

Ludnica u 23. kolu Premijer lige.

Fudbaleri Njukasla i Lutona priredili su spektakularno fudbalsko popodne pošto su u utakmici 23. kola Premijer lige odigrali nerešeno 4:4.

Sve je počelo pogotkom Šona Longstafa u 7. minutu, zatim je Ošo u 21. minutu posle akcije iz prekida poravnao rezultat.

Samo dva minuta kasnije ponovo Longstaf završava akciju za novo vođstvo Njukasla.

Ipak, Barkli donosi izjednačenje za kraj prvog poluvremena, zatim Moris u 59. i Morison u 62. povećavaju vođstvo Lutona na 2:4.

Nakon pet minuta, Kiran Tripije iz drugog plana, a potom Harvi Barns postižu golove za neverovatnih 4:4!