Domaći fudbal

PARTIZAN PONOVO SIGURAN NA KIPRU: Bez veterana ipak nema fudbala, ali to je recept za pobede! (VIDEO)

Objavljeno: 24.01.24 u 16:03

Crno-beli nemaju problem sa dosadašnjim rivalima.

Partizan je ubedljivo slavio i u drugom meču na Kipru, a ovoga puta je savladana domaća Aja Napa sa ubedljivih 4:0.

Sve od crno-belih smo praktično videli u drugom poluvremenu, jer su tu pala sva četiri pogotka.

Bibars Natho je bio strelac prvog gola u 49. minutu i asistent kod pogodaka Alda Kalulua u 63. i Mateusa Saldanje u 90. minutu, dok je jedini gol u kom Izraelac nije bio faktor režirao Ksander Severina.

Crno-beli su ovako ostali besprekorni na Kipru, a prethodno je ubedljivo savladana i Mladost iz Lučana.