Efikasan meč u Menhengladbahu završen bez pobednika: Borusija i Verder podelili bodove

od strane | dec 15, 2023 | Vesti | 0 Komentara

L. I.

Utakmica nakratko prekinuta u 14. minutu

Fudbaleri Borusije Menhengladbah i Verdera odigrali su meč bez pobednika – 2:2, u okviru 15. kola nemačke Bundeslige.

Prvi su do vođstva došli gosti pogotkom Rafaela Borea u 7. minutu, da bi u 14. minutu meč bio nakratko prekinut.

Ipak, domaći tim je na isteku prvog dela uspeo da poravna rezultat, a strelac je bio Rajc. Isti igrač je na startu drugog dela, tačnije u 49. minutu, doneo prednost svom timu.

I kada se činilo da će tri boda pripasti Borusiji, pojavio se Marvin Dukš i u 76. minutu pogodio za konačnih 2:2.

Nakon ovog kola Borusija Menhengladbah zauzima 9. poziciju sa 17 bodova, dok je Verder na 12. mestu sa dva boda manje.