Fudbaleri Totenhema zabeležili su novu pobedu u Premijer ligi.

Izvor: Z.K.

Autor: Z.K.

U prvom meču 17. kola oni su kao gosti savladali Notingem Forest sa 2:0 (1:0).

U prethodnom kolu sjajnom igrom pobedili su Njukasl (4:1), a trijumf protiv Notingema bio im je jubilarni, deseti ove sezone.

Izabranici Anhea Postekoglua su naneli sedmi poraz novajliji u ligi, ujedno i peti u poslednjih šest mečeva.

Dugo se čekalo da "pevci" povedu, a to im je uspelo u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Rišarlison je bio na pravom mestu, bio je to njegov treći gol u poslednja dva meča za Totenhem.

U nastavku, sve je rešeno u 65. minutu.

Odlično je po desnoj strani prošao Dejan Kuluševski i sa nekih šest-sedam metara matirao golmana Notingema za konačnih 0:2.

Gosti iz Londona su od 70. minuta igrali sa desetoricom pošto je zbog preoštrog starta isključen Iv Bisuma.