AUTOGOL DMITROVIĆA I GOLČINA SADIKA: Sosjedad srušio Sevilju!

Srbija Danas
Marko Dmitrović
Marko Dmitrović / Izvor: Profimedia

Andalužani u crnom nizu...

'Fudbaleri Real Sosijedada savladali su Sevilju sa 2:1 (2:0), u meču 14. kola španske La Lige, u susretu koji je obilovao čudnim situacijama.

UŠAO JE "RUNIJEV DUH" U NJEGA: Pogledajte gol sezone Garnača (VIDEO)Alehandro Garnačo

UŠAO JE "RUNIJEV DUH" U NJEGA: Pogledajte gol sezone Garnača (VIDEO)

MURINJO ŽELI SRBINA: Roma naciljalja pojačanje za januarŽoze Murinjo

MURINJO ŽELI SRBINA: Roma naciljalja pojačanje za januar

ČUKARIČKI PREKINUO CRNI NIZ: Pobeda ”Brđana” protiv Nišlija!FK Čukarički

ČUKARIČKI PREKINUO CRNI NIZ: Pobeda ”Brđana” protiv Nišlija!

Sve je počelo već u trećem minutu, kada je domaća ekipa stigla do prednosti, i to autogolom Marka Dmitrovića, srpskog čuvara mreže.

Barenečea je izveo slobodan udarac sa leve strane, iznenadio je Dmitrovića, koji je očekivao centaršut, uspeo je naš čuvar mreže da stigne do lopte, ali ga je ona zatim pogodila u nogu i tako završila u golu Sevilje.

Već u 22. minutu je domaća ekipa stigla do dupliranja prednosti, golom Umara Sadika u 22. minutu, posle asistencije Hamarija Traorea. Tim rezultatom se otišlo i na predah.

Uspela je Sevilja da početkom drugog dela igre, tačnije u 60. minutu, smanji prednost svog rivala, pogotkom Jusufa El Nesirija, na dodavanje Adria Pedrose, ali više od toga nisu mogli.

Da stvar bude gora po Andalužane, u finišu meča su ostali bez dvojice igrača. Serhio Ramos je "pocrveneo" u 86. minutu, nakon oštrog starta, a tri minuta kasnije je put svlačionice krenuo i Hesus Navas, takođe zbog direktnog crvenog kartona.

Posle ove pobede, Sosijedad je stigao do petog mesta na tabeli, sa 25 osvojenih bodova, dok je Sevilja pri dnu, sa svega 12 bodova, što je trenutno dovoljno samo za 15. mesto, što svakako ne zadovoljava apetite ovog kluba.