Fudbal

Subota, 11.11.2023.

21:20

Ronaldo potvrdio pobedu Al Nasra i "pobegao" Mitroviću VIDEO

Al Nasr je savladao Al Vehdu rezultatom 3:1 u 13. kolu Pro lige Saudijske Arabije i nastavio trku za liderom Al Hilaom.

Izvor: B92

Autor:B92

Ronaldo potvrdio pobedu Al Nasra i

Gosti su rešili pitanje pobednika već u 40. minutu prvog poluvremena, kada su imali dva gola prednosti.

Prvo je iz slobodnog udarca pogodio Aleks Teljes u 11. minutu, da bi u nastavku Abdulah Al Amiri pogodio u 39. minutu glavom za 2:0.

Do poluvremena nije bilo promene rezultata, a odmah na startu drugo dela igre, u strelce se upisao i Kristijano Ronaldo, koji je došao do 13. pogotka ove sezone u šampionatu.

Drugi na listi strelaca je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović sa 10 postignutih pogodaka.

Iskoristio je grešku odbrane rivala i lako realizovao zicer za 3:0.

Anderson Taliska je mogao dodatno da uveća prednost u 62. minutu, ali mu je pogodak poništen zbog ofsajda, kao i Abdulrahman Gareb u sedmom minutu nadoknade.

Prethodno je u 81. minutu Anselmo postigao utešan pogodak za domaću ekipu i postavio konačan rezultat – 3:1.

Al Nasr je sada na četiri boda manje od vodećeg na tabeli saudijske Premijer lige Al Hilala.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.