Fudbal

Subota, 21.10.2023.

19:10

Ronaldo majstorijom doneo preokret i pobedu Al Nasru VIDEO

Fudbaleri Al Nasra pobedili su Damak 2:1 (0:1) posle preokreta u 10. kolu šampionata Saudijske Arabije.

Izvor: B92

Autor:B92

Tri boda domaćinu doneo je Kristijano Ronaldo, majstorijom iz slobodnog udarca u 56. minutu, kada gostujući golman nije stigao ni da se pomeri.

Prethodno su fudbaleri Damaka poveli u nadoknadi prvog poluvremena, kada se u strelce upisao Nkudu, a posle minut igre u drugom poluvremenu Al Nasr je došao do izjednačenja kada je pogodio Taliska.

Očekivalo se da će Portugalac izvesti taj slobodanjak, ali šou ukrao Taliska, koji je bio precizan.

Ronalno je strpljivo sačekao svoju šansu, a njegovim pogotkom iz slobodnog udarca, Al Nasr je upisao sedmu pobedu u prvenstvu i drži treće mesto na tabeli sa 22 boda.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.