Fudbaleri Smedereva izbacili TSC iz Kupa Srbije 1Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport

Fudbaleri Smedereva 1924 plasirali su se danas u osminu finala Kupa Srbije, pošto su u utakmici šesnaestine finala na svom terenu posle izvođenja jedanaesteraca pobedili TSC sa 5:4, nakon što je posle regularnog dela bilo nerešeno 1:1.

Fudbaleri Smedereva poveli su u 69. minutu kada je autogol postigao Dušan Cvetinović, a sedam minuta kasnije izjednačio je Jovan Vlalukin.

Do kraja nije bilo promene, pa su izvođeni jedanaesterci. Fudbaleri drugoligaša iz Smedereva postigli su svih pet golova, dok je trećeplasirana ekipa Superlige promašila jedan penal i završila takmičenje u Kupu u prvom kolu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na Twitter nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.