FUDBALERI DINAMA NA VRHU TABELE Pančevački tim pobedio Naftagas iz Elemira rezultatom 2:0

16:51

24.09.2023

Podeli vest:

Printscreen
Posle 7. kola Srpske lige-grupa Vojvodina Dinamo koji se prošle godine borio za opstanak u ligi sad se nalazi na prvom mestu na tabeli sa 15 bodova i učinkom od 5 pobeda i 2 poraza.
Pančevci su danas na svom Gradskom stadionu pobedili neugodnu ekipu Naftagasa iz Elemira sa 2-0 (0-0).Dugo su gosti odolevali, a igrač odluke bio je Jan Jonaš koji je za dva minuta rešio pobednika. Najpre je u 76. minutu doveo svoj tim u vođstvo, da bi se u 78. minutu ponovo upisao u listu strelaca.
Do kraja meča Dinamo je znalački čuvao rezultat, tako da je sa nova tri boda pretekao na tabeli Železničar iz inđije i Kabel iz Novog Sada koji imaju po 14 bodova, dok je Slaven iz Rume 4. sa 12 bodova i utakmicom manje.