RUKOMETAŠI DINAMA PORAŽENI U NOVOM SADU: U utakmici 1. kola ARKUS lige pančevački tim izgubio od domaće ekipe 27:21!

21:12

13.09.2023

Podeli vest:

printscreen/ig: rkvojvodina_novisad

U zaostaloj utakmici 1. kola ARKUS lige Vojvodina je u Novom Sadu pobedila Dinamo sa 27:21 (14:12).

Pančevačka ekipa bila je ravnopravan protivnik samo u prvom poluvremenu, mada su domaći igrači i tada imali stalnu prednost od dva do tri gola razlike.

U nastavku meča Dinamo je pokušao da stigne do bodova, ali je u finišu meča naglo popustio u igri i Novosađani su na kraju ostvarili ubedljivu pobedu.

U pančevačkoj ekipi najefiksniji bio je Stefan Ilić sa 5 golova, dok su se Čabrilo i Perović 4 puta upisali u listu strelaca.

(Pančevac/G.J.)

RUKOMETAŠI DINAMA POBEDOM ZAPOČELI SEZONU Pančevci savladali domaći Merano u prvom kolu EHF kupa!

RUKOMETAŠI DINAMA ZAPOČINJU NOVU SEZONE IZ ITALIJE U subotu meč protiv Merana od 19 sati