20. avgust  2023. 19.56  →  21.59 | Izvor: Tanjug

Fudbaleri TSC-a pobedili Javor, Mladost bolja od Napretka

BAČKA TOPOLA, NIŠ -

Fudbaleri TSC-a pobedili su večeras ekipu Javora na domaćem terenu rezultatom 3:0 (3:0) u utakmici četvrtog kola Superlige Srbije.

Golove za pobednički tim postigli su Petar Stanić u 20. minutu, Saša Jovanović u 37. minutu i Miloš Pantović u 45. minutu.

barsina, škola, fudbala, press

Fudbaleri Mladosti iz Lučana uspeli su da dođu do pobede u Kruševcu protiv Napretka sa minimalnim rezultatom. Jedini gol na susretu postigao je Aleksandar Varjačić u 90. minutu.

Ranije danas fudbaleri Radnika i Novog Pazara odigrali su bez golova u Nišu.

U prvih 45 minuta skoro da nije bilo pokušaja ni jedne, ni druge ekipe da upute udarac ka golu.

Mogao je Novi Pazar u 75. minutu do gola preko novajlije Čirjaka, čiji udarac je završio na stativi gola.

Radnik u narednom kolu gostuje Čukaričkom, dok ekipa Novog Pazara dočekuje na svom terenu fudbalere Železničara iz Pančeva.