Fudbal

Sreda, 28.06.2023.

08:18

Kanada ispustila pobedu u 93. minutu

Fudbaleri Kanade i Gvadalupea odgirali su 2:2 u utakmici prvog kola grupe D, Gold kupa.

Izvor: B92

Autor:B92

Jedan od domaćina ovog turnira nije stigao do pobede u prvom susretu na Gold kupu, jer je autogolom u trećem minutu nadoknade ispustili dva boda.

Gvadalupe je imao prednost na poluvremenu kada je u 23. minutu Tijeri Ambros doveo svoj tim do prednosti.

Samo četiri minuta igre u drugom poluvremenu je prošlo, a Kanada je stigla do izjednačenja preko Lukasa Kavalinija.

Do preokreta je Kanada stigla u 71. minutu kada je Lina zatresao sopstvenu mrežu.

I onda u samom finišu meča je Rasel-Rou postigao autogol i tako postavio konačan rezultat ove utakmice.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.