Fudbaleri Mladosti iz Lučana i niškog Radničkog slavili su u mečevima četvrtog kola plej-aut zone Superlige Srbije.

Izvor:

Autor:

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs

Mladost je kod kuće bila bolja od Radnika iz Surdulice rezultatom 2:0.

Domaća ekipa je čitav posao završila u uvodnih 12 minuta. Prvo je Marko Mirić bio precizan, a potom je i Vladimir Silađi upisao debitantksi pogodak u 10. ligaškom nastupu za Mladost.

Mladost je ovom pobedom pobegla sa pretposlednjeg meča i tamo ostavila upravo Radnik. Mladost je sada prva ispod crte s obzirom na to da joj nije pogodovao rezultat iz drugog meča.

Tamo je Radnički u Kruševcu savladao Napredak rezultatom 2:1. Gosti su posle pola sata imali dva gola prednosti nakon što su se u strelce upisali Marjanović i Škrbić, dok je u trećem minutu nadoknade neizvesnost u meč uneo Bastajić. Napredak više od toga nije mogao.

Nišlije su sada prve iznad crte sa 32 boda koliko ima i Mladost. Napredak je najbolji u ovoj fazi takmičenja sa 37 bodova.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.