Fudbal

Ponedeljak, 01.05.2023.

19:58

Evropski derbi na "TSC areni" VIDEO

Na "TSC areni" u Bačkoj Topoli odgledali smo sjajno prvo poluvreme između TSC-a i Partizana

Izvor: SS

Autor: SS

Evropski derbi na

Gosti iz Beograda su poveli u 12. minutu kada je Rikardo Gomeš iskoristio jednu od nekoliko svojih prilika u prvih 45 minuta.

Vrlo efektno je pogodio ugao gola Veljka Ilića i doveo crno-bele u prednost.

Samo osam minuta kasnije je TSC izjednačio, a strelac je bio Saša Jovanović, koji je prethodno i bio oboren na ivici kaznenog prostora.

Iz tog slobodnog udarca Luka Ilić je pogodio stativu i Popovića u leđa, a Jovanović je odbitak smestio u mrežu.

U finišu prvog poluvremena Gomeš je pogodio prečku, a zatim mu i poništen pogodak, te je na velikom odmoru rezultat 1:1.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.