Argentinac i Francuz izveli jednu od najboljih akcija sezone

Sesti i samo gledati ovo majstorstvo

Kada u timu imate Kilijana Embapea i Lionela Mesija, sa velikom sigurnošću očekujte da će se nešto genijalno desiti. To još jedno „nešto“ od njih dvojice, dogodilo se u subotu uveče na Parku Prinčeva u meču Pari Sen Žermena i Lensa.

Prvo poluvreme bila je čista demonstracija moći „Svetaca“ protiv drugoplasiranog tima na tabeli – 3:0.

Kreatori ubedljivog vođstva bili su, jasno, Mesi i Embape koji su u razmaku od 31. do 40. minuta svezali u čvor odbranu gostiju. Embape je dao prvi, Vitinja drugi gol, a Argentinac, posle akcije za prepričavanje, treći pogodak za domaće.

Bila je to kombinacija tako tipična za ovu dvojicu genijalaca: Mesi je „povukao“ loptu, proigrao Embapea, a ovaj, lucidno, „štiklom“ odigrao „dupli pas“ toliko tačno i odmereno, da je Argentinac dobio savršen pas da rutinski završi akciju.