Fudbal

CRNA GORA DOBRO ZAPOČELA KVALIFIKACIJE: Bugarima presudio bivši fudbaler Zvezde! (VIDEO)

Objavljeno: 24.03.23 u 20:20

Dobra partija!

Fudbaleri Crne Gore slavili su u Bugarskoj rezultatom 1:0 i tako na uspešan način započeli kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2024. godine. Jedini pogodak, u 70. minutu, postigao je bivši fudbaler Crvene zvezde, Nikola Krstović.

Bugarska, koju sa klupe predvodi srpski stručnjak, Mladen Krstajić, imala je inicijativu u prvom delu, ali je u finišu prvog poluvremena nekoliko puta golman Naumov spašavao domaćine.

U drugom delu igre, slična priča. Inicijativu je imala domaća selekcija, a Crna Gora je iz prve ozbiljne prilike pogodila mrežu protivnika. Jovetić je odlično proigrao Jovovića koji je asistencijom pronašao Krstovića kojem je ostao lakši deo posla.

Do kraja su Bugari imali nekoliko dobrih situacija, a u samom finišu Stefan Savić je spasao mrežu Crne Gore čišćenjem na gol liniji.