0

Srbija osvojila samo jedan bod protiv Kameruna

Izvor: Beta

Izvor: Beta / AP

Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je danas sa Kamerunom nerešeno 3:3, u utakmici drugog kola Grupe G Svetskog prvenstva u Kataru, odigranoj na stadionu Al Džanub.

Kamerun je poveo u 29. minutu pogotkom Žan-Šarla Kasteleta, ali je Srbija u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu, u 46. i 48. minutu, preokrenula rezultat golovima Strahinje Pavlovića i Sergeja Milinković Savića.

Aleksandar Mitrović je u 53. minutu povisio na 3:1, ali je Kamerun stigao do izjednačenja i boda preko Vensana Abubakara u 63. i Erika Maksima Čupo-Motinga u 66. minutu.

Sastavi timova:

Srbija: V. Milinković-Savić – Milenković, Veljković, Pavlović – Živković, Lukić, Maksimović, Kostić – Tadić, S. Milinković-Savić – Mitrović.

Kamerun: Epasi – Fai, Nkolo, Kasteljeto, Tolo – Angisa, Hongla – Mbuemo, Kunde, Toko Ekambi – Čupo-Moting.

Obe reprezentacije bodrili su navijači u bojama svojih reprezentacija.