NAJLUĐA DVA MINUTA NA MUNDIJALU! Veličanstveni preokret Srbije! Pogledajte gol Strahinje i MAJSTORIJU Sergeja za preokret VIDEO

idemooo

Mundijal 2022 -

Veličanstveni preokret Srbije i verovatno najluđih dva minuta na Mundijalu!

Prvo je mladi defanzivac Srbije Strahinja Pavlović postigao je prvi gol za Srbiju na Mundijalu u Kataru.

Nakon sjajnog centaršuta Dušana Tadića iz slobodnog udarca u 45. minutu meča, Pavlović je izvanredno skočio i zatresao mrežu Kameruna za izjednačenje 1:1

Samo dva minuta kasnije, videli smo i potpuni preokret i to zahvaljujući majstoriji Sergeja Milinković-Savića.

Fudbaler Lacija je primio dodavanje Andrije Živkovića šutirao precizno, levom nogom, sa otprilike 18 metara udaljenosti.

Golman Epasi nije imao šanse, a golovi Srbije izazvali su delirijum srpskih navijača na stadionu.