RASPUCANA ZVEZDA NA KARAĐORĐU: Crveno-beli poker u Novom Sadu (VIDEO)

Srbija Danas
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press
Rutinski.

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su u Novom Sadu, protiv Mladosti 4:0 u meču 13. kola Mozzart bet Superlige.

AU, MIRKO! Ivanićeva vanzemaljska golčina pod rašlje i Pešićev neuspešni penal obeležili početak meča (VIDEO)

AGONIJA SPARTAKA SE NASTAVLJA: Radnički protutnjao Suboticom

OGLASILA SE FIFA ZBOG TRAGEDIJE U INDONEZIJI: Crn dan za sve ljubitelej fudbala

Crveno-beli su do prednosti stigli već u 12. minutu, Ivanić je fenomenalno pogodio sa distance. Gosti su i ranije mogli do vođstva, ali je Pešić loše izveo jedanesterac i Milojević mu je odbranio udarac.

Bukari je sledeći pripretio golu domaćih, na drugoj strani uzvratio je Radoman. Najbolju priliku u prvom delu imao je Pešić, glavom je sa nekoliko metara promašio gol.

Mozzart bet Superliga 13. kolo

Mladost GAT - Crvena zvezda 0:4 (0:1)

Strelci: Ivanić 12,84, Katai 70, Kanga (p) 87

Stadion: Karađorđe

Sudija: Aleksandar Živković

MLADOST GAT: Milojević, Mijić (od 21. Mandić), Kovačević, Tanasijević, Stanković (od 46. Mlađović), Maksimović, Jočić, Popović, Dimitrov (od 62. Arsić), Radoman (od 63. Miladinović), Vidakov.

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan, Eraković, Milunović, Dragović, Rodić (od 79. Srnić), Kangva (od 66. Mijailović), Kanga, Bukari (od 46. Katai), Ivanić, Mitrović - Pešić (od 46. Ben).

U 31. minutu nevolja za Milojevića, defanzivac Milunović je morao da izađe izu igre zbog povrede, zamenio ga je Pankov, a promene rezultata do kraja poluvremena nije bilo.

U nastavku su gosti imali inicijativu, a pečat na pobedu stavio je Aleksandar Katai, fino je "Magiko" pogodio na asistenciju Bena.

Crveno-beli su do kraja duela postigli još dva gola, prvo je Mirko Ivanić u 84. minutu bio strelac, odlično se snašao bivši igrač Vojvodine u šesnaestercu domaćih, da bi potom i Kanga bio precizan sa bele tačke.

Zvezda je sada na plus tri u odnosu na prvog pratioca Čukarički. Mladost ima osam bodova i na pretposlednjem je mestu.

Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.