Kakva je situacija sa Mitrovićem? Prva reakcija trenera Fulama…

od strane | okt 1, 2022 | Sport, Uncategorized | 0 Komentara

Pre samo par dana Aleksandar Mitrović nas je po ko zna koji set oduševio svojim nastupom u dresu reprezentacije Srbije, protiv Norveške je postigao svoj jubilarni, 50. gol za naš nacionalni tim, ali ta euforija se pretvorila u strepnju kada je danas u među sa Njukaslom zbog povrede morao da izađe iz igre već u 37. minutu meča.

Bez njega na terenu assemble kraja utakmice Fulam je pred svojim navijačima ubedljivo poražen sa 4:1, ali više od tog poraza trenera Marka Silvu svakako mnogo više brine pitanje koliko je ozbiljna povreda najboljeg igrača tima sa “Krejven Kotidža“.

Posle meča nije mogao da kaže ništa konkretnije po tom pitanju.

“Rano je da kažem koliko je ozbiljno Mitrović povređen. On će biti pregledan u narednih 24-48 sati“, rekao je Silva.

Podsetimo, Mitrović je i u meču protiv Švedske morao van igre zbog povrede, ali se ispostavilo da je povreda bila lakše prirode, pa je nastupio i protiv Norvežana.

Nadamo se da će i ovoga puta epilog biti isti i da će “Mitrogol“ potpuno spreman dočekati predstojeći Mundijal u Kataru.