• Vranje
  • Vršac
  • Zrenjanin
  • Zvečan

SILOVITI BRAZILCI: Karioke nemilosrdne prema Tunisu, protivnik Srbije DOMINANTAN pred Mundijal

27.09.2022. 22:19
Piše:
Srbija Danas
Nejmar
Nejmar / Izvor: Reuters
Raspucano.

Fudbalska reprezentacija Brazila ubedljivo je slavila u prijateljskom meču protiv Tunisa 5:1, bilo je za ekipu koja se nalazi u istoj grupi sa Srbijom na Mundijalu.

NOVI PORAZ PROTIVNIKA SRBIJE NA MUNDIJALU: Kamerunci u lošoj seriji pred Katar, Korejci ukrotili Lavove

MITAR PO 50. PUT ZA SRBIJU! Kakva inteligentna golčina, ali sve pohvale Vlahoviću, Tadiću, Iliću... MA SVIMA (VIDEO)

NJEMU OVO NAJVIŠE ZNAČI! VLAHOVIĆ U METU: Lucidnost Tadića, Kostić kao vihor, VODI SRBIJA U OSLU (VIDEO)

Već u 11. minutu je povela ekipa selektora Titea, Rafinja je maestralno odreagovao na ubačenu loptu Kazemira i glavom sa ivici šesnaesterca lobovao golmana Tunisa.

Ipak, sedam minuta kasnije rezultat je poravnat. Talbi je bio najviši u skoku posle jednog prekida i prevario Alisona.

Karioke taj pogodak nije omeo, pošto su do kraja prvog poluvremena postigli još dva gola. Nejmar je prvo pogodio iz penala, da bi Rafinja pogodio i drugi put na meču.

Brazilcima je posao bi olakšan u nastavku, pošto je crveni karton zaradio Bron u 42. minutu. U drugom delu igre nije bilo mnogo uzbuđenja, a konačan rezultat je postavio Pedro u 74. minutu.

BONUS VIDEO: Pogledajte kako košarkaši Srbije pevaju oproštajnu pesmu kapitenu Teodosiću