• Vranje
  • Vršac
  • Zrenjanin
  • Zvečan

BRENTFORD STIGLE PORTUGALSKE TRAUME: Veličanstveni Mitrogol doneo trijumf golom u 90. minutu (VIDEO)

20.08.2022. 17:57
Piše:
Srbija Danas
Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović / Izvor: Reuters

Majstor je majstor!

Aleksandar Mitrović je ponovo heroj! Na sličan način kako je Srbiji doneo učešće na Mundijalu i pobedu u Lisabonu, tako je za Fulam postigao pogodak u 90. minutu glavom i na taj način je londonski klub upisao drugu pobedu u Premijer ligi ove sezone. Bilo je 3:2 protiv Brentforda.

STRAH ZAVLADAO MAKABIJEM! Izraelci bez dvojice najboljih na Marakani?

JUNAJTEDOVO ISKUSTVO IM NIŠTA NE ZNAČI: Još jedan velikan se interesuje za Megvajera! Razmena na pomolu

ZVEZDA ZOVE DELIJE: Hajde da zajedno napravimo SPEKTAKL (VIDEO)

Fulam je vodio 2:0 posle 20 minuta golovima Rida i Palinje, ali je uspeo domaći tim da prospe tu prednost.

Brentford je stigao na 2:2 pogocima Tonija i Norgarda. Aleksandar Mitrović je imao dve dobre šanse, no nije uspeo da ih iskoristi.

Sve dok nije stigao 90. minut i centaršut sa desne strane.

Tu je Mitar u svom elementu i doneo je sva tri boda svojoj ekipi.

Što se tiče ostalih rezultata od 16 časova, Kristal Palas je slavio protiv Aston Vile 3:1, Sautempton je na strani pobedio Lester 2:1, dok su Everton i Notingem Forest remizirali 1:1 u Liverpulu.

Ranije tokom dana Totenhem je slavio protiv Vulvsa 1:0.