Novi Pazar savladao Napredak, četvrti trijumf u nizu 1Foto: N. Kočović

Fudbaleri Novog Pazara savladali su Napredak iz Kruševca sa 2:1, u prvoj utakmici sedmog kola Super lige Srbije, čime su upisali četvrtu pobedu u nizu.

Izabranici Vladimira Gaćinovića poveli su u 40. minutu golom Mitra Ergelaša, a izjednačenje gostima doneo je Nemanja Krstić u 55. minutu.

Napredak je od 77. minuta imao igrača manje pošto je Dejan Kerkez dobio drugi žuti, odnosno crveni karton zbog igranja rukom u šesnaestercu.

Trijumf Novom Pazaru doneo je Andrija Majdevac koji je realizovao penal u 78. minutu.

Nakon tri startna poraza, Novi Pazar je upisao četvrtu pobedu u nizu pa posle nekompletnog sedmog kola zauzima treće mesto na tabeli sa 12 bodova.

Napredak je sa dva boda ostao na 14. mestu.

Novi Pazar će u osmom kolu gostovati ekipi Mladost GAT-a u Novom Sadu, dok će Radnički iz Niša dočekati Napredak.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na Twitter nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.