Junajted slavio protiv Brajtona

Autor: S.V.

Izvor: Beta

Izvor: (Beta/AP Photo/Rui Vieira)

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na svom terenu ekipu Brajtona sa 2:0, u zaostaloj utakmici 18. kola Premijer lige.

Junajted je upisao 12. pobedu u šampionatu i četvrti je na tabeli sa 43 boda, dok je Brajton deveti sa deset bodova manje.

U prvih 45 minuta igre na Old Trafordu nije bilo golova, da bi pobedu Junajteda najavio Kristijano Ronaldo pogotkom u 51. minutu udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Tri minuta kasnije Brajton je ostao sa igračem manje na terenu pošto je crveni karton dobio Luis Dank, a pobedu domaćeg tima potvrdio je Bruno Fernandeš u 97. minutu posle asistencije Pola Pogbe.

Fudnaleri Mančestera će u narednom kolu Premijer lige gostovati Lidsu, dok će Brajton dočekati Barnli.