Fudbal

Subota, 12.02.2022.

15:25

Popović nokautiran – prve informacije iz Niša su ohrabrujuće FOTO

Golman Partizana Aleksandar Popović doživeo je ozbiljan udarac u glavu tokom utakmice protiv Radničkog u Nišu.

Izvor: SS

Autor: SS

Ostao je bez svesti zbog čega je morao da napusti igru u 22. minutu i kolima Hitne pomoći je, uz imobilizaciju vrata, prevezen u nišku bolnicu.

Odatle su stigle prve informacije koje su ohrabrujuće, a prenela ih je PR Partizana Biljana Obradović.

Obavestila nas je da je Popović stabilno, u svesnom stanju, ali će morati da obavi preventivno snimanje, budući da je izgubio svest na deset sekundi.

"Prilikom detaljnog pregleda u Urgentnom centru UKC Niš, utvrđeno je da je pacijent A. P. zadobio lakši potres mozga prilikom fizičkog kontakta sa drugim licem.
Nakon kraćeg gubitka svesti, pacijent je osvešćen, nema vidljivih fizičkih povreda, nema znakova unutar lobanjskih povreda, svestan je i orijentisan i nakon ukazane pomoći nije bilo indikacija za eventualno dalje hospitalno lečenje",
glasi dijagnoza sa UKC Niš.

Partizan posle prvog poluvremena vodi rezultatom 1:0 golom Rikarda Gomeša u 44. minutu.