Читај ми!

Remi Barnlija i Junajteda, Njukasl bolji od Evertona

Fudbaleri Mančester junajteda nisu uspeli da pobede Barnli u gostima (1:1) u meču 24. kolo engleske Premijer lige. Njukasl savladao Everton Frenka Lamparda (3:1).

Mančester junajted, sprečen da stigne do trećeg trijumfa u nizu, sada je peti na tabeli Premijer lige sa 39 bodova.

Barnli je stigao do trećeg remija u nizu, ali je sa 14 bodova i dalje poslednji tim.

Junajted je postigao gol u 13. minutu, ali je on poništen zbog ofsajda Megvajera. Samo pet minuta kasnije Pogba ipak donosi prednost svom timu.

Nekoliko prilika je imao Junajted do odlaska na odmor, ali promena rezultata nije bilo.

Prvi udarac na gol Barnlija na meču, međutim, bio je i njihov pogodak. Džej Rodriges je pogodio tek što je počeo drugi deo.

Njukasl je savladao Everton i tako naneo prvi poraz Evertonu od dolaska novog trenera. Lasel je autogolom doneo prednost gostima iz Liverpula, ali je Holding već u narednom minutu (37.) uzvratio na isti način.

Frejzer i Tripije postižu golove u nastavku za drugi trijumf u nizu Njuklasla i izlazak iz zone ispadanja.

Vest Hem je rezultatom 1:0 savladao Votford, a gol je u 68. minutu postigao Bouen.