Fudbal

Nedelja, 06.02.2022.

17:00

"Nula" Mihine Bolonje, Napoli zapretio Interu

Fudbaleri Bolonje odigrali su nerešeno 0:0 protiv Empolija, dok je Napoli rezultatom 1:0 srušio Veneciju, a Sampdorija sa 4:0 slavila nad Sasuolom.

Izvor: SN

Autor: SN

EPA-EFE/ALESSIO MARINI

Izabranici Siniše Mihajlovića su nekako ušuškani na sredini tabele, baš kao i njihov protivnik Empoli sa kojim su odigrali remi bez golova.

Uzbudljivo je bilo u Veneciji, gde je Napoli nekako uspeo da slomi otpor domaćina i da ih golom Osimena u 59. minutu i Andree Petanje u 100. minutu savlada sa 2:0.

Bila je to važna pobeda Napolija, jer su prišli milanskom Interu na samo bod zaostatka, nakon njihovog poraza od Milana u subotnjem derbiju "de la Madonina".

U ovom terminu je odigrana još jedna utakmica i tu je ekipa Sampdorije bez ikakvih problema nadigrala Sasuolo rezultatom 4:0.

Sve je počelo u petom minutu pogotkom Frančeska Kaputa, dok je dva minuta kasnije sve to potvrdio Sensi i sa velikih 2:0 posle 10 minuta igre i odlazimo na poluvreme.

Po povratku an teren se nije mnogo toga promenilo, a u 63. minutu je Konti povisio na 3:0 da bi iskusni Kandreva sa "bele tačke" u 91. minutu postavio konačnih 4:0.