ĐAVOLI SILNI U NASTAVKU: Mančester junajted savladao Brenford na gostovanju! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbal -

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras u gostima ekipu Brentforda sa 3:1, u zaostaloj utakmici 17. kola Premijer lige

Mančester Junajted je upisao desetu pobedu od početka šampionata i sedmi je na tabeli sa 35 bodova, dok je Brentford na 14. poziciji sa 23 osvojena boda.

Ekipa sa Old Traforda je bila bez šuta u okvir gola na večerašnjoj utakmici sve do 55. minuta kada je Antoni Elanga doneo vodjstvo gostujućem timu, posle asistencije Freda.

Mejson Grinvud je u 62. minutu povisio na 2:0, a u strelce se potom upisao i Markus Rašford u 77. minutu. Asistent kod oba pogotka bio je Bruno Fernandeš.

Konačan rezultat postavio je Ajvan Toni u 85. minutu.

Fudbaleri Mančester junajteda će u narednom kolu Premijer lige dočekati Vest Hem, dok će Brentford dočekati Vulverhempton.