Izvor: MS

Autor: MS

EPA-EFE/JUAN CARLOS HIDALGO

Fudbaleri Majorke pobedili su Atletiko u Madridu 2:1 u 16. kolu španske LaLige.

NIšta nije nagoveštavalo da bi Atletiko mogao da ispusti bodove, posebno nakon što je Mateus Kunja pogodio u 68. minutu.

Činilo se da tim Dijega Simeonea opet ide ka svom standarnom minimalnom trijumfu, ali je usledio šok u režiji gostiju sa Baleara.

Za samo 10 minuta su sve prosule "jorgandžije".

Prvo je Franko Ruso pogodio glavom nakon prekida, da bi konačan udarac zadao japanski fudbaler Takefusa Kubo u prvom minutu sudijske nadoknade.

Kubo je proleteo kroz odbranu Atletika kao japanski voz i matirao Oblaka za 1:2 na Vandi.

Poraz u lošem trenutku, koji niko nije očekivao u Atletiku i polako posustaje za Realom, od koga je sad na sedam bodova.