Fudbal

Petak, 03.12.2021.

22:53

Granada jača od Alavesa

Fudbaleri Granade pobedili su Deportivo Alavesa rezultatom 2:1 u prvoj utakmici 16. kola Španske LaLige.

Izvor: SN

Autor: SN

EPA-EFE/Miguel Angel Molina

LaLiga je u petak podigla zavese i prikazala početak 16. kola u kom su fudbaleri Granade pobedili Deportivo Alaves na svom stadionu.

Granada i Alaves se nalaze u donjem delu tabele, a domaći tim je rezultatom 2:1 osvojio veoma važna tri boda i došao do 3. pobede u šampionatu.

Sve je počelo u 14. minutu pogotkom Puertasa i delovalo je kao da će Granada minimalnim rezultatom ostvariti pobedu.

Ipak, autogolom Abrama je Deportivo Alaves uspeo da izjednači, a da ne dođe do podele bodova postarao se Arijas samo pet minuta kasnije.