PSŽ SRUŠIO ŠAMPIONA! Kontroverzni preokret Parižana: Mesi zamenjen u poluvremenu, Di Marija HEROJ pobede! VIDEO

FRANCUSKA

Fudbal -

Fudbaleri Pari Sen Žermana pobedili su Lil 2:1 u derbi meču 12. kola francuske Lige 1.

Ovo je bio sudar aktuelnog šampiona Lila i prebogatih "svetaca" koji su silno želeli osvetu za gubitak titule prošle sezone.

Gosti su poveli golom Džonatana Dejvida u 31. minutu i na semaforu jedugo stajao taj rezultat.

Domaćin je na Parku prinčeva do pobede došao preokretom u poslednjih 16 minuta igre.

Sporan je bio baš taj 74. minut kada je kapiten Markinjos doneo izjednačenje

Mauro Ikardi, koji je na poluvremenu zamenio indisponiranog Lionela Mesija koji se žalio na povredu posle nekoliko udaraca, je smetao golmanu Ivu Grbiću, ali VAR nije hteo da poništi kontroverzan gol.