Nastavljena je "seča" favorita u šesnaestini finala Kupa Srbije u fudbalu.

Izvor: SS

Autor: SS

Posle Čukaričkog i Voždovca koji je eliminisan od trećeligaša, i Spartak je ispao od člana Srpske lige, i to na svom terenu.

Posle 1:1 u 90 minuta, na Gradskom stadionu u Subotici viđeni su penali posle kojih je Dubočica izbacila "golubove" iz Kupa rezultatom 5:4.

Vojvodina u Novom Sadu nije dozvolila iznenađenje, pošto je sa ubedljivih 5:1 nadigrala Jagodinu.

Iako su gosti poveli u 10. minutu golom Stojanovića, vrlo brzo usledio je veliki preokret "lala".

Redom su pogađali Bastajić u 24. i Simić u 32. minutu u prvom poluvremenu, a u nastavku Đorđević, Čović i Zukić za konačnih 5:1.

U poslednjoj utakmici Kolubara je u Lučanima nadigrala Mladost i prošla u osminu finala pobedom rezultatom 3:2.