Fudbal

Nedelja, 17.10.2021.

19:20

Podela bodova u derbiju začelja Bundeslige VIDEO

Fudbaleri Augzburga i Arminije Bilefeld remizirali su 1:1, u poslednjoj utakmici osmog kola Bundeslige.

Izvor: MT

Autor: MT

Profimedia/Stefan Puchner/dpa

Domaći su bili nešto bliži osvajanju tri boda u ovom derbiju začelja, ali do njih nisu stigli.

Vodili su jako dugo, nakon gola Risa Oksforda u 19. minutu. On je gol dao posle kornera koji je izveo Kaliđuri.

Arminija je do boda stigla u 77. minutu, lepim golom Laursena sa ivice šesntaesterca.

Augzburg se u 78. ponadao da bi mogao da pobede, ali je gol Moraveka poništen zbog ofsajda.

Ovaj tim je trenutno 16. sa šest bodova, jednim više od pretposlednje Arminije.