0
Evrokupovi

MESIJEV PRVI GOL U DRESU PSŽ-A: Evo kako je Argentinac osigurao pobedu svom timu! (VIDEO)

Objavljeno: 28.09.21 u 23:26

Nije mogao da izabere bolji trenutak.

Fudbaleri PSŽ-a su u drugom kolu Lige šampiona savladali Mančester siti sa 2:0. Prvi pogodak postigao je Gej u 8. minutu, dok je konačan rezultat postavio jedan od najboljih fudbalera u istoriji Lionel Mesi.

On je u 74. minutu povukao sjajnu kontru domaćih, sa leve strane je krenuo ka sredini, odigrao je dupli pas sa Mbapeom i u velikom stilu je zatresao mrežu Sitija.

Argentinac je znao da se zahvali mladom Francuzu na sjajnoj asistenciji, pa je tokom proslave pogotka, prstom pokazivao u njegovom pravcu, aludirajući da je on podjednako zaslužan za ovaj gol. Fudbaleri Mančester sitija su imali nekoliko ozbiljnih šansi na ovom susretu, ali nisu uspeli da ih iskoriste. Ipak, ova utakmica ostaće u senci jedne senzacije, a naravno radi se o pobedi Šerifa nad Realom.