Fudbal

head coach Zarko Lazetic Fudbal-Super League Season 2020/2021 Partizan v Metalac Gornji Milanovac Beograd, 03.04.2021. foto: Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

METALAC BOLJI OD RADNIČKOG: Kragujevčani odolevali do finiša, a onda je usledio potop!

Objavljeno: 26.09.21 u 20:40

Fudbaleri Metalca iz Gornjeg Milanovca ubedljivo su savladali ekipu Radničkog iz Kragujevca – 4:1 (1:1).

Milanovčani su bili bolji rival, zasluženo su slavili, ali im je posao bio mnogo teži nego što to rezultat pokazuje.

Prvi gol na meču postigao je Krajišnik u 12. minutu, a odgovorio je na drugoj strani Burmaz već u 19. Taj rezultat je dugo bio na snazi, ali je finiš meča u potpunosti pripao domaćima.

Metalac je bio bolji u nastavku susreta i to konačno naplatio u 70. minutu kada je Antonijević doneo novo vođstvo.

Trijumf Milanovčana u nadoknadi potvrdio je Furtula i to sa dva gola za konačnih 4:1.