TOBDŽIJE ZA POLUVREME RAZNELE PEVCE: Arsenal sjajnom partijom srušio Totenhem VIDEO

Premijer liga

Fudbal -

U okviru šestog kola engleske Premijer lige Arsenal je na domaćem „Emirejtsu“ rezultatom 3:1 (3:0) bio bolji od fudbalera Totenhema.

Zablistale su mlade nade Arsenala Emil Smit Rouv i Bakajo Saka, sa po golom i asistencijom. U međuvremenu je mrežu "pevaca" zatresao i iskusni golgeter Pjer-Emerik Obamejang, koji je gol proslavio u stilu legende Arsenala Tjerija Anrija.

Sve što su "pevci" uradili do kraja utakmice bio je pogodak Hjon-Min Sona u 79. minutu.

Posle ove pobede, treće u nizu za „Tobdžije“, Arsenal ima devet bodova, što mu je dovoljno za desetu poziciju na tabeli Premijeršipa. „Pevci“ su, sa druge strane, pretrpeli treći poraz zaredom i takođe imaju devet bodova.

Naredni meč Arsenal će igrati protiv Brajtona u gostima narednog vikenda, dok će Totenhem pokušati da prekine crnu seriju na domaćem terenu protiv Aston Vile.