Domaći fudbal

UBEDLJIVA POBEDA ZVEZDE: Dioni olakšao Stankoviću! (VIDEO)

Objavljeno: 26.09.21 u 18:15

Stanković sačuvao bitne igrače za Ludogorec.

Crvena zvezda uspela je da upiše ubedljivu pobedu nad Novim Pazarom(0:4). Crveno-beli su sjajno otvorili meč, te je u trećem minutu Dragović prvencem doneo svojoj ekipi prednost. Zatim je Katai maestralnim šutom iz slobodnog udarca duplirao prednost gostiju, da bi Sanogo do kraja poluvremena postigao i treći gol za Zvezdu na utakmici.

Drugo poluvreme je Stanković sjajno taktički odigrao, izveo je Kataija i Ivanića iz igre kako bi ih sačuvao za predstojeći meč protiv Ludogoreca u Ligi Evrope. Jedini pravi napadač na, uz nedostadak većeg izbora, Dioni prvo nije uspeo da zatrese mrežu, ali je imao ponovo šansu koju je iskoristio sa bele tačke i tako postavio konačan rezultat utakmice.

Crvena zvezda posle pobede nad Bragom putuje u Bugrasku, Novi Pazar ima priliku da se oporavi od poraza protiv Mladosti u Lučanima.