0
Fudbal

BRAĆA MILINKOVIĆ-SAVIĆ PODELILI BODOVE: Napoli nastavio seriju nepobedivosti!

Objavljeno: 23.09.21 u 20:53

Fudbaleri Napolija lako su slavili na gostovanju kod Sampdorije rezultatom 4:0, u meču petog kola Serije A.

Izabranici Lučana Spaletija su protutnjali Đenovom i lako stigli do nove pobede, čime su zadržali maksimalan učinak. Napoli je prvi na tabeli sa 15 bodova i ima dva više od milanskih rivala.

U strelce se dva puta upisao Viktor Osimen, u 10. i 50. minutu, Fabijan Ruis je pogodio u 39, a Pjotr Zjelinski u 59. minutu.

Odličnu partiju pružili su i Lorenco Insinje i Irvin Losano, koji su upisali po dve asistencije.

U ovom terminu, nerešeno su odigrali Torino i Lacio – 1:1.

Vodeći gol postigao je Marko Pjaca u 76. minutu, glavom, nakon centaršuta Singa, da bi konačan rezultat postavio Čiro Imobile u nadoknadi, iz penala.

Sergej Milinković-Savić je na terenu bio u drugih 45 minuta, dok mu je brat Vanja čitav meč proveo među stativama na drugoj strani. Takođe, poslednjih pola sata je odigrao Saša Lukić.