Fudbal

Rutinska pobjeda Napolija za vrh Serije A

Fudbaleri Napolija pobijedili su Udineze rezultatom 4:0 u posljednjoj utakmici četvrtog kola Serije A.

Napoli je poslije četiri odigrana kola jedina ekipa u Seriji A koja je ostvarila sve četiri pobjede.

U posljednjoj utakmici četvrtog kola pobijedili su Udineze u gostima sa ubjedljivih 4:0 i zasjeli na vrh tabele.

Sve je počelo u 24. minutu golom Osimena, da bi Rahmani u 35. minutu povisio na 2:0 i sa tim rezultatom se i otišlo na poluvrijeme.

U nastavku je viđen još jedan gol i to u 52. minutu kada je Kalidu Kulibali postavio 3:0 i osigurao pobjedu Napolitanaca, da bi Irving Lozano postavio konačnih 4:0 u 84. minutu utakmice.