0
Fudbal

REMI I U ITALIJANSKOM DERBIJU: Juventus i Milan podelili bodove! (VIDEO)

Objavljeno: 19.09.21 u 23:30

Fudbaleri Milana i Juventusa odigrali su 1:1 u utakmici 4. kola italijanske Serije A.

Juventus je imao sve u svojim rukama i ipak ispustio pobedu što znači da su trenutno u zoni ispadanja bez pobede u prva četiri kola – samo 2 osvojena boda.

Sve je bilo sjajno jer je u 4. minutu Juventus već vodio sa 1:0 zahvaljujući pogotku Alvara Morate.

Mirisalo je na prvu pobedu „stare dame“ sve do 76. minuta utakmice kada je hrvatski napadač Ante Rebić postigao gol za izjednačenje i ostavio Milan na deobi prve pozicije sa ljutim rivalom Interom.