Читај ми!

Morinjova Roma raspucana, Totenhemu bod u Renu

Roma ubedljivo savladala CSKA iz Sofije 5:1, Ren i Totenhem u derbiju igrali 2:2, u mečevima prvog kola Lige konferencije.

Najubedljiviju pobedu u prvom kolu Lige konferencije ostvarila je Roma, koja je na svom terenu bila izuzetno raspoložena protiv CSKA iz Sofije - 5:1.

Ekipa Žozea Morinja primila je gol u desetom minutu, a onda do nogu potukla goste iz Sofije.

Keri je doneo prednost "armejcima", do poluvremena preokrenuli Pelegrini i El Šaravi, da bi u nastavku Pelegrini, Manćini i Abraham postavili konačan rezultat.

U drugoj utakmici Grupe C norveški Bodo je bio ubedljiv protiv Ukrajinske Zorje - 3:0.

Totenhem je na gostovanju u Renu osvojio samo bod - 2:2. U zanimljivom meču punom preokreta, gosti su poveli autogolom Badea, izjednačio je Tejt do poluvremena.

Ren je preokrenuo pogotkom Laborda, da bi konačan rezultat postavio Hojbjerg.

U drugom meču Grupe G, Vitese je sa 2:0 bio bolji od slovenačke Mure.

U okviru Grupe B, u kojoj se takmiči srpski predstavnik Partizan, Gent je golom Lemajića savladao Floru na gostovanju.