Fudbal

Nedelja, 08.08.2021.

17:10

Klermon otvorio Ligu 1 velikom pobedom

Fudbaleri Klermona ostvarili su veliki trijumf na gostovanju Bordou u prvom kolu nove sezone Lige 1.

Izvor: SS

Autor: SS

Gosti, koji su novajlije u elitnom rangu, slavili su rezultatom 2:0, a oba gola dali su završnici utakmice.

Dominirali su protiv blago favorizovanog domaćina, stvarali šanse i u 82. minutu konačno skinuli nulu sa semafora.

Tada je precizan Mohamed Bajo, da bi pobedu Klermona potvrdio Žodel Dosu u drugom minutu nadoknade.

Vredan trijumf istim rezutlatom Anže je ostvario u Strazburu. Traore i Baoken su bili strelci u drugom poluvremenu.

Nije bilo pobednika u duelima Rena i Lansa (1:1), Nice i Remsa (0:0) i Sent Etjena i Lorijena 1:1.