PARNI VALJAK GAZI PUNIM GASOM: Partizan sa četiri komada ispratio Voždovac (VIDEO)

Srbija Danas
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press
Crno-beli zadržali maksimalan učinak.

Fudbaleri Partizana savladali su u trećem kolu Superlige Srbije na stadionu u Humskoj Voždovac sa 4:0 (2:0) i tako zadržali maksimalan učinak u domaćem šampionatu. Crno-beli su već na poluvremenu imali dva gola prednosti i u nastavku samo potvrdili trijumf.

Pojačanje u Subotici - Mozzart postao sponzor Spartaka

OGLASILI SE IZ SOČIJA: Dobre vesti za Partizan pred gostovanje u Rusiji

OTKRIVEN PARTIZANOV DRUGI PIK: Poznato LICE na pragu potpisa sa crno-belima

Prvih desetak minuta nije se gotovo ništa dešavalo na meču, da bi u 11. minutu Rikardo postigao gol koji je prvobitno poništen zbog ofsajda. Međutim, proverom VAR-a je odluka promenjena i Partizan je vodio 1:0. Čekalo se osam minuta na naredno uzbuđenje kada je Šćekić glavom šutirao pored gola, da bi isti igrač u 22. minutu postigao gol glavom na asistenciju Holendera. Nemanja Jović je u 32. I 41. minutu imao dve dobre prlilike, ali mu je u oba slučaja nedostajalo I malo sreće da postigne gol. Gosti su zapretili u 44. minutu preko Milosavljevića koji je šutirao malo iznad gola sa skoro 30 metara, a minut kasnije mu se revanširao Živković koji je bio još neprecizniji. Do poluvrmeena je Voždovac još jednom zapretio preko Vujnovića, ali je njegov slab šut Stevanović lako zaustavio pa se rezultatom 2:0 otišlo na veliki odmor.

Danilo Pantić koji je ušao na poluvrmenu je u 49. minuut šutirao preko gola, da bi Holender četiri minuta kasnije postigao prvi gol u sezoni na asistenciju Rikarda za vođstvo crno-belih od 3:0 I rešio pitanje pobednika. Kontrolisao je Partizan dešavanja na terenu, da bi Pantić u 70. minutu sjajno izveo slobodan udarac i povisio na 4:0. Do kraja više nije bilo uzbuđenja, osim pokušaja Vujnovića koji je Stevanović uspeo da zaustavi i promašaja Uroševića, a crno-beli su ostvarili još jednu laku pobedu.

Fudbaleri Partizana od 21 čas dočekaće u Humskoj ekipu Voždovca u trećem kolu Superlige Srbije i pokušati da nastave sa odličnim igrama koje pružaju od početka sezone.

Crno- beli su u prva dva kola ostvarii maksimalan rezultat pobedama protiv Proletera i Vojvodine, a slavili su i u oba meča drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Dunajske Strede i u odličnom raspoloženju dočekuju Zmajeve koji su posle startnog porasza uspeli u prošlom kolu da savladaju Proleter.

Partizan ima status favorita u večerašnjem meču, iako je Voždovac umeo da namuči crno-bele. U poslednjih 10 mečeva u domaćem šampionatu Partizan je ostvario šest pobeda, a Voždovac četiri štoi znači da Zmajevi umeju da sapletu crno-bele.

90+3. minuta
Kraj meča, ubedljiva pobeda Partizana.
88. minut
Urošević je glavom pokušao da postigne gol, ali nije bio dovoljno precizan.
85. minut
Čini se da igrači oba tima samo čekaju kraj meča, potpuno je opao tempo utakmice.
75. minut
Vujnović je šutirao, ali je Stevanović bio siguran.
70. minut
4:0!!! Pantić je odlično izveo slobodan udarac, a golman Voždovca mogao je samo da posmatra kako lopta završava u mreži.
61. minut
Trostruka izmena u Partiznu, izašli su Zdjelar, Holender i Rikardo, a ušli su Milovanović, Lutovac i Smiljanić.
53. minut
3:0!!! Holender je iskoristio odličnu asistenciju Rikarda za prvi gol u sezoni.
49. minut
Prvi pokušaj Partizana u nastavku preko Pantića, ali lopta odlazi preko gola.
46. minut
Počelo je drugo poluvreme. Dvostruka izmena u Partizanu. Umesto Natha i Jovića ušli su Pantić i Pavlović.

DRUGO POLUVREME

45+3. minut
Vujnović je bio u dobroj prilici za Voždovac, ali je njegov šut bio slab pa je Stevanović lako odbranio. Kraj prvog poluvremena.
45. minut
Živković je pokušao sa dvadesetak metara, ali je bio vrlo neprecizan.
44. minut
Milosavljević je pokušao sa gotovo 30 metara. Nije bio loš pokušaj, ali nije bi oni dovoljno precizan, lopta je otišla iznad gola.
41. minut
Jović je imao još jednu dobru priliku, ali nije najbolje šutirao i lopta je otišla pored gola.
32. minut
Jović je imao dobru priliku, ali je lopta zakačila defanzivca Voždovca i otišla tik pored stative.

22. minut
2:0!!! Duplirao je prednost Partizana Šćekić na asistenciju Holendera koji je uputio centaršut.
19. minut
Šćekić je pokušao posle kornera, ali je glavom loptu poslao pored gola.

11. minut
1:0!!! Rikardo je postigao pogodak za Partizan iz prve prave akcije, ali je on prvobitno poništen zbog ofsajda. Međutim, proverom VAR-a utvrđeno je da ofsajda nije bilo.